Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasza praca i produkty zostały wielokrotnie docenione.


Od samego początku istnienia firmy współpracujemy z Uniwersytetem Wrocławskim, Politechniką Wrocławską, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu, Wrocławskim Parkiem Technologicznym.

W wyniku tej współpracy powstał szereg analiz, opracowań naukowych, prac dyplomowych, prac doktorskich. Niektóre ze zlecanych przez nach badań były pionierskie, przeprowadzane pierwszy raz na uczelniach i w kraju. Jesteśmy beneficjentem programu "Dolnośląski Bon na Innowacje".
Kosmetyki produkcja, naturalne peelingi
Oleje zimno tłoczone, omega 3, recepturowanie

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie

Beneficjent: OLEOWITA EWELINA NAROŻNA-DOMSKA


Tytuł operacji: Rozwój firmy poprzez utworzenie OBIEKTU BIUROWO-SZKOLENIOWEGO WRAZ Z ZAPLECZEM SOCJALNYM i zatrudnienie 1 pracownika

Cel operacji: Promocja produktu lokalnego poprzez wprowadzenie oferty edukacyjnej dzięki budowie zaplecza i utworzeniu miejsc pracy.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) dla Doliny Baryczy na lata 2016 – 2022 w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach Działania 19 LEADER zawartego w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Dolnyśląsk
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Czym charakteryzują się nasze produkty

Przy produkcji tak ściśle związanej z surowcami naturalnymi ich jakość i pochodzenie jest bardzo ważne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by surowce wykorzystywane w naszej firmie były wysokiej jakości i pochodziły od zaufanych dostawców. Jesteśmy jednym z pionierów produkcji olejów z pestek owocowych w Europie. Stawiamy na naturalne produkty oraz ich wysokie walory zdrowotne zgodnie z naszym hasłem "Jakość życia z natury".
Oleje tłoczone na zimno
Oleje tłoczone na zimno
Maceraty olejowe, producent oleju
Maceraty olejowe
Mąki z ziaren, nasion oraz pestek owocowych
Mąki z ziaren, nasion oraz pestek owocowych
Eksfoliatory, peelingi naturalne, kosmetyki produkcja
Eksfoliatory (peelingi) naturalne
Surowce kosmetyczne, oleje hurt
Mieszanki olejowe
i masła
Naturalne peelingi, mąka, kwasy omega
Mydła naturalne

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

Oferujemy najwyższej jakości oleje zimnotłoczone otrzymywane w tradycyjny sposób z wyselekcjonowanych nasion. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Adres

Wojska Polskiego 54
56-300 Milicz

Telefon

+48 665606851
+48 697119301

Formularz kontaktowy